Taśma 300 LED 3528 24W 12V 5m zimny biały

Taśma 300 LED 3528 24W 12V 5m zimny biały

20,47 zł Brutto /szt.
165600

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Taśma 300 LED 3528 24W 12V 5m zimny biały. Wydajna, wysokiej jakości taśma ledowa do oświetlenia wnętrz pomieszczeń. Tego typu taśma LED powinna być montowana w profilu aluminiowym i wykończona kloszem zwłaszcza. Dlaczego? Model ten ma stopień szczelności IP20 nie jest więc odpowiedni do przestrzeni, gdzie może być narażony na zapylenia i zawilgocenia. Dodatkowo – bez odpowiednich elementów wykończeniowych będą widoczne punkty świetlne (diody) na taśmie. Jeśli więc światło taśmy LED ma być odpowiednio eksponowane i rozproszone – warto pomyśleć nad doborem odpowiedniego klosza: transparentnego lub mrożonego. Taśma 300 LED 3528 24W 12V 5m zimny biały daje bardzo nowoczesny efekt oświetleniowy i pozwala doświetlić białym zimnym światłem długi fragment powierzchni.

Model ten można montować w pomieszczeniach, gdzie nie będzie przebywać się cały czas – to ważne, ponieważ emituje białe zimne światło, które nie jest przyjemne dla człowieka na dłuższy okres czasu. Można więc montować tego typu taśmę w oświetleniu sklepowym witryn, podświetleniu korytarzy, itp. Jest to taśma o III klasie ochrony. Niskie napięcie (12V) wymaga montażu zasilacza do zmiany napięcia sieciowego z 230V na 12V. Jest to taśma o mocy 24W, jednak warto zwrócić uwagę na strumień świetlny, który jest na poziomie 210 lumenów / 1 metr. To wysoka wydajność i silne światło – warto przed montażem przemyśleć czy ten właśnie model będzie właściwy do czy będzie odpowiadał przestrzeń, w której ma być zamontowany. Kąt rozsyłu światła to 120 stopni, jednak po zamontowaniu w profilu i kloszu – wartość ta może ulec zmianie. Taśma pracuje poprawnie w temperaturach od -20 do + 50 stopni Celsjusza.  Taśmę o długości 5m, szerokości 8mm i wysokości 2mm można łączyć w dłuższe ciągi oświetleniowe.


Dane techniczne

moc [W]
24
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
opis dodatkowy
możliwość cięcia taśmy co 5 cm; ilość diod na metr: 60; ilość diod na taśmę: 300
napięcie znamionowe [V]
12
strumień świetlny [lm]
210lm na 1 metr
stopień szczelności
IP20
współczynnik oddawania barw (Ra)
≥80
barwa światła
zimna
kąt działania [°]
kąt świecenia: 120 stopni
temperatura barwowa [K]
5500-6500
żywotność źródła światła [h]
20000
rodzaj produktu
taśmy LED 12V
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty