Świetlówka LED w obudowie aluminiowej 150cm 3000K 2XZAS Lightech

24,80 zł

24.7968
brutto/szt. Dla elektryków.pl

165700

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Świetlówka LED w obudowie aluminiowej 150cm 3000K 2XZAS Lightech

Świetlówka LED w obudowie aluminiowej 150cm 3000K 2XZAS Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Świetlówka LED w obudowie aluminiowej 150cm 3000K 2XZAS, marki Lightech. Model ten wyposażony jest w diody LED, dające 28W mocy i 2326lm strumienia świetlnego. Świetlówka ta jest dwustronnie zasilana. Obudowa wykonana jest z aluminium. Emituje ciepłe światło (3000K).

Świetlówki liniowe LED są bezpośrednim zamiennikiem standardowej świetlówki fluorescencyjnej. Zaletą tych świetlówek jest większa energooszczędność oraz dłuższy czas pracy. Nie wymagają statecznika. Napięcie podłącza się według schematu bezpośrednio do świetlówek.

Dane techniczne

Moc [W] 28
Waga [kg] 0,53
Strumień świetlny [lm] 2326
Barwa światła ciepła
sposób zasilania dwustronnie zasilana
Długość [mm] 1500

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA