Lampa sodowa WLS 70W E27 Spectrum

Lampa sodowa WLS 70W E27 Spectrum

16,20 zł Brutto
146160
Dostępny

Opis

Lampa sodowa WLS 70W E27, marki Spectrum. Lampa sodowa WLS przeznaczona jest do użytku wyłącznie w oprawach zawierających osprzęt elektroniczny, do wysokoprężnych lamp sodowych o mocy 70 W. Żarówka sodowa, oparta na trzonku E27 idealnie sprawdzi się w oświetleniu zewnętrznym ulic, placów, terenów mieszkalnych, dróg i autostrad, terenów rekreacyjnych i przemysłowych, dworców kolejowych, lotnisk, parkingów.

Dane techniczne

moc [W]
70
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
wymiary dł x szer x wys [mm]
152x36
waga [kg]
0,15
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
5800
rodzaj trzonka
E27
stopień szczelności
IP20
barwa światła
ciepła
temperatura barwowa [K]
2000-2300
żywotność źródła światła [h]
18000

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty