Lampa sodowa WLS 100W E40 Lightech

17,33 zł brutto/szt.

146161

LIGHTECH

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Lampa sodowa WLS 100W E40 Lightech

Lampa sodowa WLS 100W E40 Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Lampa sodowa WLS 100W E40, marki LightechLampa sodowa WLS przeznaczona jest do użytku wyłącznie w oprawach zawierających osprzęt elektroniczny, do wysokoprężnych lamp sodowych o mocy 100W. Żarówka sodowa, oparta na trzonku E40 idealnie sprawdzi się w oświetleniu zewnętrznym ulic, placów, terenów mieszkalnych, dróg i autostrad, terenów rekreacyjnych i przemysłowych, dworców kolejowych, lotnisk, parkingów.

Dane techniczne

Moc [W]100
Temperatura pracy [°C]-20 do +50
Waga [kg]0,16
Napięcie znamionowe [V]230
Strumień świetlny [lm]9200
Żywotność źródła światła [h]18000
Rodzaj trzonkaE40
Prąd lampy (A)1,20

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA