Lampa sodowa WLS 100W E40 Lightech

17,33 zł brutto

146161

LIGHTECH

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Lampa sodowa WLS 100W E40 Lightech

Lampa sodowa WLS 100W E40 Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Lampa sodowa WLS - przeznaczona do użytku wyłącznie w oprawach zawierających osprzęt elekroniczny do wysokoprężnych lamp sodowych o mocy oznaczonej na lampie. 

Zastosowanie: do oświetlenia zewnętrznego ulic, placów, terenów mieszkalnych, dróg i autostrad, terenów rekreacyjnych i przemysłowych, dworców kolejowych, lotnisk, parkingów.

Dane techniczne

Moc [W]100
Temperatura pracy [°C]-20C do +50C
Waga [kg]0,16 kg
Napięcie znamionowe [V]230
Strumień świetlny [lm]9200
Żywotność źródła światła [h]18 000 h
Rodzaj trzonkaE40
Prąd lampy (A)1,20 A

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA