Łącznik pojedynczy podświetlany SDN1400121 biały Sedna Schneider Electric

Łącznik pojedynczy podświetlany SDN1400121 biały Sedna Schneider Electric

18,20 zł Brutto /szt.
1535005

Dostępny

Opis

Łącznik pojedynczy podświetlany SDN1400121 biały Sedna Schneider Electric. Jednoklawiszowy włącznik światła z podświetlanym przyciskiem. Podświetlenie widoczne jest poprzez podłużne oczko u dołu klawisza. Kolor podświetlenia: niebieski. Ten elegancki łącznik światła dedykowany jest do montażu podtynkowego i wykończenia ramką serii Sedna. Wykonany jest z tworzywa termoplastycznego ABS o zwiększonej odporności na promieniowanie UV, w kolorze białym. Włącznik ma gładką, lśniącą powierzchnię, która efektownie odbija światło. Cechuje go stopień szczelności IP20 – powinien więc być montowany w pokojach, na korytarzach, czy w biurach. W przypadku planowanego montażu w takich przestrzeniach, jak łazienka – należy zastosować dodatkowe uszczelki podwyższające stopień szczelności do IP44. Łącznik jednobiegunowy SDN1400121 bez ramki przeznaczony jest do pracy z prądem znamionowym 10A i napięciem 230V. Mocowanie przewodów jest na zaciski bezśrubowe.

Łącznik SDN1400121 doskonale sprawdzi się jako element osprzętu elektrycznego w mieszkaniu, apartamencie, biurze, obiekcie usługowym, czy handlowym. Jego wymiary to 71x71x37mm. Część wystająca – ma głębokość 12 mm.

Seria Sedna to wysokiej klasy osprzęt modułowy, w ciekawych kolorach. W naszej hurtowni elektrycznej dostępne są produkty Schneider Sedna, tj. gniazda, łączniki i ramki wykończeniowe, w kilku kolorach. Innowacyjne mechanizmu firmy Schneider Electric w połączeniu z wysokiej klasy designem serii Sedna sprawiają, że produkty są bardzo trwałe i popularne na polskim rynku.

Szczegóły techniczne producenta znaleźć można TUTAJ


Dane techniczne

moc [W]
2300
kolor
biały
wymiary [mm]
71x71x42
seria
Sedna
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty