Rozdzielnica 1x5 natynkowa IP55 1951-01 EP-Lux Plus Elektro-Plast

Rozdzielnica 1x5 natynkowa IP55 1951-01 EP-Lux Plus Elektro-Plast

35,60 zł Brutto /szt.
1013079

Dostępna ilość: 12
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Rozdzielnica 1x5 natynkowa IP55 1951-01 EP-Lux Plus, firmy Elektro-Plast. Jednorzędowa rozdzielnica z tworzywa z drzwiczkami w kolorze transparentnym. Wyposażona m.in. w listwy zaciskowe N+PE oraz szynę montażową TH35.
Rozdzielnice naścienne serii EP-LUX przeznaczone są do instalowania w nich wyłączników różnicowoprądowych, wyłączników instalacyjnych oraz innych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach nośnych TH35. Oferowane rozdzielnice charakteryzują się estetycznym wyglądem, dużą odpornością mechaniczną na uderzenia, łatwością montażu urządzeń, wysokim stopniem ochrony do IP55 zapewniającym niezawodne działanie aparatów w warunkach dużego zapylenia i zawilgocenia.

Rozdzielnice wyposażone są w listwy zaciskowe, które umożliwiają łatwe przyłączenie przewodów zerowych. Na pokrywach czołowych rozdzielnic przewidziano pola służące do opisywania zainstalowanych wyłączników lub aparatów. Przednia część rozdzielni chroniona jest odwracalnymi drzwiczkami z zamkiem (również na kluczyk) dostępnymi w kolorze białym lub dymnym. Dzięki powyższym własnościom rozdzielnice EP-LUX mogą znaleźć szerokie zastosowanie w instalacjach domowych i przemysłowych.

Dane techniczne

ilość modułów
5
ilość rzędów
1
wymiary [mm]
118x158x93
napięcie znamionowe [V]
400
stopień szczelności
IP55
sposób montażu
natynkowy
rodzaj materiału
ABS
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty