Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W z czujnikiem ruchu Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W z czujnikiem ruchu Lightech

69,97 zł Brutto /szt.
1570951

Dostępny

Opis

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W z czujnikiem ruchu, marki Lightech. Model ten wykonany jest z aluminium, w kolorze srebrnym i emituje zimne światło LED (6500K) o strumieniu świetlnym 4000lm. Mocny naświetlacz o wymiarach 355x285x59 mm i wadze 2 kg doskonale sprawdzi się jako projektor przeznaczony jest do oświetlania budynków, wnętrz sklepowych, podjazdów, ogrodów, banerów itp. Cechuje go wysoki stopień szczelności IP65. Kierunkowy rozsył światła zapewnia dobre parametry użytkowe.

Naświetlacz LED to doskonały wybór i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych naświetlaczy z czujnikiem ruchu. Dzięki diodzie LED na stałe wbudowanej w naświetlacz - doskonale emituje światło i rozprasza strumień świetlny. Niskie zużycie prądu tego typu naświetlacza LED stawia go w czołówce energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych.

Dane techniczne

moc [W]
50
temperatura pracy [°C]
-20 do +40
klasa ochrony
I
wymiary dł x szer x wys [mm]
355x285x59
waga [kg]
2
zasięg wykrywania
3-12
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
4000
rodzaj trzonka
LED niewymienny
rodzaj diody
COB
kąt działania [°]
180-360
stopień szczelności
IP54
temperatura barwowa [K]
6500
barwa światła
zimna
Żywotność źródła światła [h]
30000
rodzaj materiału
aluminium
czujnik ruchu
tak
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie