Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W z czujnikiem ruchu Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W z czujnikiem ruchu Lightech

69,97 zł Brutto
1570951

Dostępny

Opis

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W z czujnikiem ruchu, marki Lightech. Model ten wykonany jest z aluminium, w kolorze srebrnym i emituje zimne światło LED (6500K) o strumieniu świetlnym 4000lm. Mocny naświetlacz o wymiarach 355x285x59 mm i wadze 2 kg doskonale sprawdzi się jako projektor przeznaczony jest do oświetlania budynków, wnętrz sklepowych, podjazdów, ogrodów, banerów itp. Cechuje go wysoki stopień szczelności oprawy IP65 i czujnika IP44. Kierunkowy rozsył światła zapewnia dobre parametry użytkowe.

Naświetlacz LED to doskonały wybór i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych naświetlaczy z czujnikiem ruchu. Dzięki diodzie LED na stałe wbudowanej w naświetlacz - doskonale emituje światło i rozprasza strumień świetlny. Niskie zużycie prądu tego typu naświetlacza LED stawia go w czołówce energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych.

Dane techniczne

moc [W]
50
temperatura pracy [°C]
-20 do +40
klasa ochrony
I
wymiary dł x szer x wys [mm]
355x285x59
waga [kg]
2
zasięg wykrywania
3-12
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
4000
rodzaj trzonka
LED niewymienny
rodzaj diody
COB
stopień szczelności
IP65/ IP44
barwa światła
zimna
kąt działania [°]
180-360
temperatura barwowa [K]
6500
Żywotność źródła światła [h]
30000
rodzaj materiału
aluminium
czujnik ruchu
tak

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty