Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na 24-48 godz. opóźnienia w wysyłkach. Przepraszamy.

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 30W z czujnikiem ruchu Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 30W z czujnikiem ruchu Lightech

51,02 zł Brutto /szt.
157091

Dostępny

Opis

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 30W z czujnikiem ruchu PIR, marki Lightech. Projektor LED emituje zimne światło LED (6500K). Naświetlacz przeznaczony jest do oświetlania np. wejść do budynków, podjazdów, parkingów, czy bram wjazdowych garażowych. Oprawa posiada wysoki stopień szczelności IP54. Model wyposażony jest w czujnik ruchu PIR (na podczerwień).

Naświetlacz LED to doskonały wybór i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych naświetlaczy z czujnikiem ruchu. Dzięki diodzie LED na stałe wbudowanej w naświetlacz - doskonale emituje światło i rozprasza strumień świetlny. Niskie zużycie prądu tego typu naświetlacza LED stawia go w czołówce energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych.

Dane techniczne

moc [W]
30
temperatura pracy [°C]
-20 do +40
wymiary dł x szer x wys [mm]
310x226x43
klasa ochrony
I
waga [kg]
1,491
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
2400
rodzaj trzonka
LED niewymienny
rodzaj diody
COB
stopień szczelności
IP54
temperatura barwowa [K]
6500
Żywotność źródła światła [h]
30000
barwa światła
zimna
rodzaj materiału
aluminium
czujnik ruchu
tak
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie