Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

226,43 zł

226.4307
brutto/szt. Dla elektryków.pl

157122

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W, marki Lightech. Model ten wykonany jest z aluminium i emituje zimne światło LED. Odbłyśnik naświetlacza wykonany jest z wybłyszczonej blachy aluminiowej. Front naświetlacza stanowi płaska szyba, z hartowanego szkła.  Model o wymiarach 425x325x190mm i wadze 9,2 kg doskonale sprawdzi się jako projektor przeznaczony jest do oświetlania budynków, wnętrz sklepowych i magazynowych, podjazdów, pomników, parków, obiektów sportowych, ogrodów, banerów i innych. Wysoki stopień szczelności IP65 pozwala na montaż naświetlacza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kierunkowy rozsył światła zapewnia dobre parametry użytkowe. Naświetlacz emituje zimne światło (5500K) o strumieniu świetlnym 11250lm. Obudowa wykonana jest z odlewu aluminium, uchwyt ze stali, a odbłyśnik z wybłyszczonej blachy aluminiowej. Front stanowi płaska szyba ochronna wykonana z hartowanego szkła. 

Dane techniczne

Moc [W] 150
Klasa izolacji -20 do +55
Klasa ochrony I
Wymiary dł x szer x wys [mm] 425x325x190
Waga [kg] 9,2
Napięcie znamionowe [V] 230
Strumień świetlny [lm] 11250
Temperatura barwowa [K] 5500
Rodzaj trzonka LED niewymienny
Stopień szczelności IP65
Barwa światła zimna
Czujnik ruchu nie

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

OPCJE DOSTAW W NASZYM SKLEPIE