Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

211,83 zł Brutto /szt.
157122

Dostępny

Opis

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W, marki Lightech. Model ten wykonany jest z aluminium i emituje zimne światło LED. Odbłyśnik naświetlacza wykonany jest z wybłyszczonej blachy aluminiowej. Front naświetlacza stanowi płaska szyba, z hartowanego szkła.  Model o wymiarach 425x325x190mm i wadze 9,2 kg doskonale sprawdzi się jako projektor przeznaczony jest do oświetlania budynków, wnętrz sklepowych i magazynowych, podjazdów, pomników, parków, obiektów sportowych, ogrodów, banerów i innych. Wysoki stopień szczelności IP65 pozwala na montaż naświetlacza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kierunkowy rozsył światła zapewnia dobre parametry użytkowe. Naświetlacz emituje zimne światło (5500K) o strumieniu świetlnym 11250lm. Obudowa wykonana jest z odlewu aluminium, uchwyt ze stali, a odbłyśnik z wybłyszczonej blachy aluminiowej. Front stanowi płaska szyba ochronna wykonana z hartowanego szkła. 

Dane techniczne

moc [W]
150
klasa izolacji
-20 do +40
Klasa ochrony
I
wymiary dł x szer x wys [mm]
425x325x190
waga [kg]
9,2
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
11250
temperatura barwowa [K]
5500
rodzaj trzonka
LED niewymienny
stopień szczelności
IP65
barwa światła
zimna
Czujnik ruchu
nie

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie