Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

226,43 zł

226.4307
brutto/szt. Dla elektryków.pl

157122

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W, marki Lightech. Model ten wykonany jest z aluminium i emituje zimne światło LED. Odbłyśnik naświetlacza wykonany jest z wybłyszczonej blachy aluminiowej. Front naświetlacza stanowi płaska szyba, z hartowanego szkła.  Model o wymiarach 425x325x190mm i wadze 9,2 kg doskonale sprawdzi się jako projektor przeznaczony jest do oświetlania budynków, wnętrz sklepowych i magazynowych, podjazdów, pomników, parków, obiektów sportowych, ogrodów, banerów i innych. Wysoki stopień szczelności IP65 pozwala na montaż naświetlacza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kierunkowy rozsył światła zapewnia dobre parametry użytkowe. Naświetlacz emituje zimne światło (5500K) o strumieniu świetlnym 11250lm. Obudowa wykonana jest z odlewu aluminium, uchwyt ze stali, a odbłyśnik z wybłyszczonej blachy aluminiowej. Front stanowi płaska szyba ochronna wykonana z hartowanego szkła. 

Dane techniczne

Moc [W]150
Klasa izolacji-20 do +55
Klasa ochronyI
Wymiary dł x szer x wys [mm]425x325x190
Waga [kg]9,2
Napięcie znamionowe [V]230
Strumień świetlny [lm]11250
Temperatura barwowa [K]5500
Stopień szczelnościIP65
Barwa światłazimna
Czujnik ruchunie

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA

Napisz opinię

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 150W Lightech