Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W Black Lightech

66,42 zł brutto

1571002

LIGHTECH

Dodaj do listy życzeń

UWAGA: ostatnie sztuki w magazynie!

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W Black Lightech

Oprawa LED naświetlacz COB Ecopro 50W Black Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Naświetlacz LED zwany także projektorem, przeznaczony jest do oświetlania budynków, wnętrz sklepowych i magazynowych, podjazdów, pomników, parków, obiektów sportowych, ogrodów, banerów i innych.

Dzięki wysokiemu stopniu szczelności IP65 przystosowany do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kierunkowy rozsył swiatła zapewnia dobre parametry użytkowe.

Naświetlacze LED to energooszczędne i ekologiczne zamienniki tradycyjnych naświetlaczy zewnętrznych. Dzięki wbudowanej diodzie LED - strumień świetlny jest równomiernie rozpraszany.

Dane techniczne

Moc [W]50
Temperatura pracy [°C]-40°C ~ +55°C
Napięcie znamionowe [V]230V ~50Hz
Strumień świetlny [lm]3250lm
Temperatura barwowa [K]6500K
Rodzaj diodyCOB
Stopień szczelnościIP65

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA