Plafoniera EWA z czujnikiem ruchu PIR 2x40W Lightech

48,93 zł

48.9294
brutto/szt. Dla elektryków.pl

189721

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Plafoniera EWA z czujnikiem ruchu PIR 2x40W Lightech

Plafoniera EWA z czujnikiem ruchu PIR 2x40W Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Plafoniera EWA z czujnikiem ruchu PIR 2x40W, marki Lightech. Plafoniera tego typu dedykowana jest do montażu bezpośrednio do sufitu. Przeznaczona do oświetlania wewnętrznych i zewnętrznych części pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyn. Oprawa przeznaczona do współpracy z 2 żarówkami o trzonku E27, przy czym każda z nich nie może przekroczyć mocy 40W (brak w zestawie). Plafon EWA wyposażona jest w centralnie umieszczony czujnik pasywnej podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu.

Lightech to polska marka produktów oświetleniowych. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Lightech jak źródła światła, oprawy oświetleniowe, naświetlacze, osprzęt oświetleniowy, czy osprzęt elektroinstalacyjny.

Dane techniczne

Napięcie znamionowe [V] 220-240V AC ~50Hz
Rodzaj trzonka E27
Stopień szczelności IP20
Maksymalna moc źródła światła [W] 80
Czujnik ruchu tak

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

OPCJE DOSTAW W NASZYM SKLEPIE