Oprawa kanałowa Justyna M4 5W 400lm IP65 Lightech

Oprawa kanałowa Justyna M4 5W 400lm IP65 Lightech

28,04 zł Brutto /szt.
165873

Dostępny

Opis

Oprawa kanałowa Justyna M4 5W 400lm IP65 LIGHTECH. Oprawa kanałowa LED o mocy 5W to doskonały zamiennik tradycyjnej oprawy kanałowej. Plafoniery LED tego typu doskonale sprawdzają się w oświetleniu warsztatowym, korytarzy, piwnic, czy na zewnątrz. Wysoki stopień szczelności IP65 pozwala na montaż tego modelu w warunkach wilgotnych, narażonych na stały dostęp wody. Plafoniera nie posiada czujnika ruchu. Wbudowane diody LED dają moc 5W.

Dane techniczne

moc [W]
5
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
klasa ochrony
II
waga [kg]
0,2
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
400
stopień szczelności
IP65
temperatura barwowa [K]
4000
Żywotność źródła światła [h]
35000
rodzaj klosza
poliwęglan matowy
czujnik ruchu
nie
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie