Plafoniera Joanna M1 E27 Lightech
  • Plafoniera Joanna M1 E27 Lightech
  • Plafoniera Joanna M1 E27 Lightech

Plafoniera Joanna M1 E27 Lightech

37,48 zł Brutto
189761

Niedostępny


Opis

Plafoniera Joanna M1 E27, marki Lightech. Plafoniera tego typu dedykowana jest do montażu bezpośrednio do sufitu. Przeznaczona do oświetlania wewnętrznych i zewnętrznych części pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże magazyny. Oprawa ze szklamym kloszem przeznaczona do współpracy z żarówką tradycyjną z trzonkiem E27, o mocy nie przekraczającej 25W (brak w zestawie). 

Lightech to polska marka produktów oświetleniowych. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Lightech jak źródła światła, oprawy oświetleniowe, naświetlacze, osprzęt oświetleniowy, czy osprzęt elektroinstalacyjny.

Dane techniczne

moc [W]
25
temperatura pracy [°C]
-10 do +60
waga [kg]
0,8
napięcie znamionowe [V]
230
rodzaj trzonka
E27
obudowa
metal
stopień szczelności
IP20
rodzaj klosza
szklany, mleczny
max moc źródła światła [W]
25

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty