Przewód grzejny do rur TV Thermo Switch 15W/m 2m 30W Thermoval

Przewód grzejny do rur TV Thermo Switch 15W/m 2m 30W Thermoval

98,98 zł Brutto /szt.
1431652

Niedostępny


Opis

Przewód grzejny do rur TV Thermo Switch 15W/m 2m 30W Thermoval. Przewód grzejny TV Thermo Switch to zestaw przeznaczony do ochrony rur przed zamarzaniem. Przewód może być instalowany na rurach stalowych, miedzianych oraz rurach wykonanych z tworzyw sztucznych pod warunkiem, że materiał, rurociągu posiada atest wytrzymałości pracy do +90°C.
Zestaw oferowany w naszym sklepie elektrycznym składa się z jednostronnie zasilanego przewodu grzejnego, automatycznego włącznika termicznego oraz przewodu zasilającego, zakończonego hermetyczną wtyczką prostą. Całość jest w kolorze czarnym. Całość przeznaczona jest do pracy z napięciem 230V. Moc grzewcza tego zestawu to 30W.

Przewód należy instalować na powierzchni rury przy pomocy aluminiowej taśmy samoprzylepnej, która nie uszkadza powłoki zewnętrznej przewodu grzejnego i jednocześnie doskonale rozprowadza ciepło wokół chronionego elementu. Długość przewodu zasilającego tzw. przewód zimny to 2m i zakończony jest on wtyczką. Izolacja termiczna odporna na promieniowanie UV.

Dane techniczne

napięcie znamionowe [V]
230
średnica żyły [mm]
8
stopień ochrony
IPX7
długość [mb]
2
moc grzewcza [W]
30
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty