Do najbliższej wysyłki pozostało 9:6

 • Ostatnio ocenione

 • Lampa metalohalogenowa MH-1000W E40 Lightech

  91,51 zł

  91.512
  brutto/szt. Dla elektryków.pl

  146410

  Dodaj do listy życzeń

   Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Lampa metalohalogenowa MH-1000W E40 Lightech

  Lampa metalohalogenowa MH-1000W E40 Lightech

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  opis

  Lampa metalohalogenowa MH-1000W E40, marki Lightech. Żarówka metalohalogenkowa MH to nowoczesne, energooszczędne źródło światła o szczególnie dobrych właściwościach barwowych. Łączy zalety wysokiej skuteczności świetlnej i zdolności wiernego oddawania barw oświetlanych przedmiotów, a także wysokiej trwałości. Oddawanie barw przez lampy MH jest uznawane za jedne z najlepszych wśród sztucznych źródeł światła. Model o mocy 1000 W, oparty jest na trzonku E40.
  HQI-T są popularne w wysokich i niskich wnętrzach przemysłowych, dużych obiektach handlowych, halach targowych i magazynach. Lampy MH stosuje się w salach widowiskowych i zamkniętych obiektach sportowych. W oświetleniu zewnętrznym są stosowane do oświetlenia stadionów i boisk oraz do oświetlania wielu obiektów architektonicznych o charakterze reprezentacyjnym.

  Dane techniczne

  Moc [W] 1000
  Wymiary dł x szer x wys [mm] 300x50x50
  Waga [kg] 0,32
  Napięcie znamionowe [V] 230
  Strumień świetlny [lm] 85000
  Temperatura barwowa [K] 6500
  Żywotność źródła światła [h] 8000
  Rodzaj trzonka E40
  Prąd znamionowy [A] 8,3

  PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

  Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

  Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

  Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

  LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

  Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

  Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

  Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

  przejdź do poradnika....

  ZOBACZ RÓWNIEŻ!

  Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

  PROMOCJA