Lampa biurkowa RGB 4W 140lm 4000K Lightech

69,91 zł

69.9132
brutto/szt. Dla elektryków.pl

157994630

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Lampa biurkowa RGB 4W 140lm 4000K Lightech

Lampa biurkowa RGB 4W 140lm 4000K Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Lampa biurkowa RGB 4W 140lm 4000K, marki Lightech. Lampa stołowa o nowoczesnym designe. Lampa posiada regulowany wysięgnik, a także włącznik dotykowy z 3-stopnioą regulacja strumienia światła. Podstawa lampy posiada wbudowane źródła LED RGB, które za pomocą regulacji dotykiem można ustawić barwę światła.

Ten model lampy LED idealnie sprawdzi się nie tylko w pracy biurowej, ale dzięki zastosowaniu bocznych, podświetlanych stref podstawy lampki - znajdzie zastosowanie również jako lampka nocna, gwarantując delikatną aranżację kolorem. Kolory podświetleń regulować można jednym dotknięciem na kolorowej tarczy wokół przycisku włącznika. Lampka wyposażona jest w kabel USB (bez wtyczki), pozwalający na ładowanie jej z dowolnego gniazda USB.


Dane techniczne

Moc [W] 4
Klasa izolacji III
Wymiary dł x szer x wys [mm] 350x290x138
Waga [kg] 0,7
Napięcie znamionowe [V] 5
Strumień świetlny [lm] 140
Temperatura barwowa [K] 4000
Żywotność źródła światła [h] 35000
Stopień szczelności IP20

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA