Translator RS485/EXTA FREE RXM-01 ZAMEL
  • Translator RS485/EXTA FREE RXM-01 ZAMEL
  • Translator RS485/EXTA FREE RXM-01 ZAMEL

Translator RS485/EXTA FREE RXM-01 Exta Free ZAMEL

175,56 zł Brutto /szt.
1403225

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Translator RS485/EXTA FREE RXM-01, firmy ZAMEL. Protokół RS485 jest popularnym i szeroko stosowanym w automatyce przemysłowej standardem transmisji danych i stanowi warstwę fizyczną dla protokołu sieciowego MODBUS.

Translator RXM-01 umożliwia więc, współpracę systemów przewodowych systemów automatyki EXTA oraz każdego innego systemu automatyki przekaźnikowej – bazującego na protokole RS485/ MODBUS – z bezprzewodowym systemem EXTA FREE, znacznie poszerzając możliwości istniejącego systemu. Daje bowiem możliwość włączenia do istniejącego systemu dowolny moduł EXTA FREE. Translator montowany jest na szynie TH35, czyli w rozdzielnicach.

Zasięg działania translatora w dużej mierze zależy od zasięgu nadajnika jaki z nim współpracuje, generalnie jest to jednak około 300m. Jeśli montaż translatora planowany jest w rozdzielnicy metalowej, poleca się zastosowanie zewnętrznej anteny ANT-01, która może być zamontowana na rozdzielnicy, przez co znacznie poprawi zasięg działania systemu.  Dodatkowo można go zwiększyć poprzez zastosowanie retransmitera RTN-01.

Firma ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i  dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

częstotliwość
868 MHz
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
zasięg działania [m]
300
rodzaj produktu
translator
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie