Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01 Exta Free ZAMEL
  • Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01 Exta Free ZAMEL
  • Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01 ZAMEL

Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01 Exta Free ZAMEL

93,66 zł Brutto /szt.
1403222

Dostępny

Opis

Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01, firmy ZAMEL. Gniazdo RWG-01 to propozycja dla tych z osób, które poszukują rozwiązań szybkich i łatwych w instalacji, a jednocześnie chcą korzystać z możliwości jakie oferuje system bezprzewodowy EXTA FREE.

Zadaniem jego jest sterowanie dowolnymi urządzeniami elektrycznymi zasilanymi prądem o napięciu 230V i obciążeniem maksymalnym 4kW. Gdniazdo RWG-01 wpina się bezpośrednio do gniazdka elektrycznego w domowej sieci, a następnie docelowe urządzenie podłącza się do gniazda RWG-01. Sterowanie gniazdem odbywa się za pomocą dowolnego modułu sieci EXTA FREE, za pomocą pilota lub/i za pomocą telefonu komórkowego.

Gniazdo można zaprogramować do pracy w następujących trybach:
- monostabilny – przekaźnik odbiornika działa tylko przez czas jaki użytkownik naciska klawisz łącznika
- bistabilny  - obsługiwany jednym przyciskiem – jedno naciśnięcie przycisku włącza przekaźnik, a kolejne naciśnięcie przycisku wyłącza przekaźnik
- załącz/wyłącz – obsługiwany przez dwa przyciski – naciśnięcie jednego włącznika włącza przekaźnik, naciśnięcie drugiego włącznika wyłącza przekaźnik
- czasowy – przekaźnik po naciśnięciu przycisku działa przez zaprogramowany czas – w standardzie jest to 15 sek., istnieje jednak możliwość wyłączenia przekaźnika przed upływem zaprogramowanego czasu.

Na obudowie znajdują się diody LED sygnalizujące stan przekaźnika oraz informujące o transmisji radiowej. Zasięg działania gniazda w dużej mierze zależy od zasięgu nadajnika jaki z nim współpracuje, generalnie jest to jednak około 300m. Dodatkowo można go zwiększyć poprzez zastosowanie retransmitera RTN-01.

ZAMEL to producent sterowania oświetleniem, systemów domofonowych, dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego i automatyki budynkowej. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

częstotliwość
868 MHz
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
zasięg działania [m]
300
rodzaj produktu
gniazdo
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie