Domofon głośnomówiący ADP-12A3 INVITO EURA

Domofon głośnomówiący ADP-12A3 INVITO EURA

107,26 zł Brutto /szt.
1408702

Ostatnie sztuki

Opis

Domofon głośnomówiący ADP-12A3 INVITO EURA. Ten praktyczny domofon pozwala na komunikację między osobami wewnątrz budynku i na zewnątrz posesji. Jednorodzinny domofonfirmy Eura-Tech ADP-12A3 Invito, wyposażony jest w grafitowy unifon głośnomówiący, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC.

Unifon bezsłuchawkowy (głośnomówiący) posiada funkcję obsługi dwóch wejść, tym samym umożliwia otwierania furtki oraz np. bramy. Ponadto posiada przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia kasety zewnętrznej i regulację głośności rozmowy. Ciemny, grafitowy unifon dedykowany jest do montażu wewnątrz pomieszczeń, naściennie i wymaga stałego zasilania 12V.

Jednolokatorska kaseta zewnętrzna domofonu przeznaczona jest do montażu zarówno natynkowego jak i podtynkowego. Wykonana ze stopu aluminium i zabezpieczona dodatkowym daszkiem gwarantuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne (IP44). Kaseta wyposażona jest w mikrofon, głośnik oraz przycisk dzwonka. Ciemny kolor kasety doskonale sprawdzi się na zewnątrz budynku, a niewielkie wymiary (137 x 89 x 23 mm) urządzenia pozwalają na montaż w słupku furtki, czy wbudowanie w murek ogrodzenia. Kaseta wymaga zasilania 12V.

Domofon ADP-12A3 Invito można rozbudować o 2 dodatkowe unifony. 

Eura-Tech jest producentem i importerem innowacyjnych produktów i systemów z branży zabezpieczeń i automatyki domowej. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Eura-Tech jak czujniki czadu, czujniki czadu i gazu, domofony, czy videodomofony.

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
grafit
napięcie znamionowe [V]
12
stopień szczelności
IP20/IP44
sposób montażu
natynkowy
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty