Dzwonek bezprzewodowy SAMBA ST-950 przycisk bezbateryjny ZAMEL

Dzwonek bezprzewodowy SAMBA ST-950 przycisk bezbateryjny ZAMEL

126,38 zł Brutto /szt.
1403304

Dostępny

Opis

Dzwonek bezprzewodowy SAMBA ST-950 przycisk bezbateryjny, firmy ZAMEL. Model ST-950 to pierwszy na świecie dzwonek bezprzewodowy, którego przycisk NIE WYMAGA ŻADNEGO ZASILANIA. W przycisku zastosowano bowiem PRZETWORNIK ENERGII MECHANICZNEJ NA ELEKTRYCZNĄ  i wyeliminowano konieczność stosowania baterii zasilających. Bezprzewodowość, brak konieczności montażu baterii, szeroki zakres temperatury pracy oraz odporność na wodę to najważniejsze atuty nadajnika. Ciekawostkę stanowi fakt, że przycisk pracuje poprawnie nawet pod wodą, nie wspominając już o silnych deszczach i mrozach. Stopień szczelności przycisku zewnętrznego to IP67.

Odbiornik zasilany jest sieciowo, poprzez podłączenie do gniazda zasilania 230V. Wbudowane diody LED sygnalizują działanie dzwonka optycznie – doskonale sprawdzi się w przypadku osób słabo słyszących. Poziom dźwięku to 85dB, a odbiornik posiada 24 dzwonki polifoniczne do wyboru.

Zestaw sprawdza się zarówno jako dzwonek do drzwi w domu, hotelu, restauracji, czy biurze, jak i urządzenie przywoławcze dla osób wymagających opieki. Całość nie wymaga prowadzenia dodatkowej instalacji dzwonkowej – odchodzą więc koszty związane z zakupem i montażem przewodów. SAMBA ST-950 zawiera 1 nadajnik i 1 odbiornik – liczbę przycisków można jednak zwiększyć o 3 dodatkowe. 

Firma ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i  dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
częstotliwość
433 MHz
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie