Czujnik czadu i gazu EURA CDG-35A2 EURA-TECH

Czujnik czadu i gazu EURA CGD-35A2 EURA-TECH

129,63 zł Brutto /szt.
1408943

Dostępny

Opis

Czujnik czadu i gazu EURA CGD-35A2, firmy EURA-TECH. Sygnalizator stężenia tlenku węgla i gazu przeznaczony jest do ciągłego monitorowania poziomu gazów. Przekroczenie bezpiecznego poziomu powoduje wzbudzenie alarmu dźwiękowego i świecenie odpowiedniej diody. 

Urządzenie nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji. Do jego podłączenia wystarczy gniazdko sieciowe. Czujnik montuje się w miejscu potencjalnego zagrożenia. Należy przy tym uwzględnić rodzaj najbardziej prawdopodobnego zagrożenia. Od tego zależy wysokość montażu. Np. przy zagrożeniu czadem urządzenie powinno być zamontowane w sypialni na wysokości głowy, tj. około 0,7 m, a np. w salonie około 1,5 m od podłogi. 

Przy zagrożeniu gazem LPG czujnik powinien znajdować się na niewielkiej wysokości nad podłogą, natomiast przy zagrożeniu gazem ziemnym minimalna wysokość montażu to 1,5 m. Sygnalizator posiada wyjście przekaźnikowe umożliwiające podpięcie np. zewnętrznej syreny alarmowej. 

Producent udziela aż 7-letniej gwarancji na poprawność działania czujnika. Wysoką jakość zapewnia przetestowany w polskim laboratorium każdy egzemplarz produktu:
Więcej informacji o produkcie - na stronie internetowej producenta.

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+4 do +38
wymiary dł x szer x wys [mm]
45x70x110
Zasięg wykrywania
20-25 m kwadrat.
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
natynkowy
Głośność [dB]
85
sposób zasilania
przewód z wtyczką (dołączony)
Rodzaje wykrywanych zagrożeń
tlenek węgla, gaz ziemny, LPG

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie