Do najbliższej wysyłki pozostało 2:16

 • Ostatnio przeglądane

 • Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-T2 Satel

  255,45 zł brutto/szt.

  1381157

  SATEL

  Dodaj do listy życzeń

   Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-T2 Satel

  Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-T2 Satel

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  opis

  Moduł monitoringu GPRS–T2 firmy SATEL, jest modułem GPRS/SMS stosowanym w systemach sygnalizacji włamania i alarmu do celów monitoringu i powiadamiania za pośrednictwem sieci GSM. Jego głównym zadaniem jest monitorowanie stanu wejść – w trakcie zmiany stanu moduł uruchamia kodowaną transmisję komunikatów o zdarzeniach do stacji monitorujących przez GPRS. Dostępne jest także wysyłanie kodów wiadomościami SMS. W przypadku problemów z transmisją GPRS moduł można zaprogramować tak, aby automatycznie przeszedł w tryb monitorowania SMS. Do realizacji niektórych funkcji istnieje również możliwość wykorzystania usługi CLIP umożliwiającej identyfikację dzwoniącego oraz wyświetlenie jego numeru (bezkosztowe wyzwalanie i wysyłanie transmisji testowych).

  GPRST2 umożliwia zdalny nadzór pracy różnych urządzeń, w tym central alarmowych niewyposażonych w komunikator telefoniczny. Programowanie i konfiguracja modułu z komputera z programem GPRSSOFT mogą być prowadzone lokalnie przez RS232 oraz zdalnie przez GPRS. Niektóre parametry można programować przy pomocy wiadomości SMS. Moduł wyposażony jest w 5 programowalnych wejść: cyfrowych (NO, NC) lub analogowych.

  Satel GPRST2 wymaga karty SIM (przemysłowy telefon GSM) dedykowaną do korzystanie z GPRS. Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRST2 spełnia wymogi klasy ATS 5 określonej normą EN50136.

  Dane techniczne

  Temperatura pracy [°C]od -10 do +55
  Napięcie znamionowe [V]12
  Klasa dokładności2
  Wymiar80x57 mm
  Inne5 wejść wyzwalających monitoring lub powiadamianie/ automatyczne przełączenie na SMS w przypadku braku GPRS/ powiadamianie SMS/CLIP/ zdalne sterowanie wyjściem modułu

  PROMOCJA