Gniazdo podwójne bez uziemienia beżowe GP-2A/01 Akcent Ospel

Gniazdo podwójne bez uziemienia beżowe GP-2A/01 Akcent Ospel

7,56 zł Brutto /szt.
1511113

Ostatnie sztuki

Opis

Gniazdo podwójne bez uziemienia beżowe GP-2A/01 serii Akcent, firmy Ospel. Ten popularny model kontaktu podwójnego bez bolca pozwala na podpięcie dwóch urządzeń do jednego modułu gniazda. Gniazdko GP-2A/01 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje kontaktów, nie ma możliwości rozbudowy instalacji elektrycznej lub po prostu ma miejsca na kolejne gniazdko. Model dedykowany do montażu w puszce podtynkowej, na pazurki (śrubowy). Gniazdko GP-2A/01 to model monoblokowy, a więc w stałej ramce. Prąd znamionowy 16A, napięcie 250V. Przewody mocowane są na zaciski gwintowe. Wymiary gniazda zasilania to 82x82x44mm.

Seria Akcent charakteryzuje się budową monoblokową (osprzęt jest od razu z ramką wykończeniową). Łączy w sobie geometryczne kształty i prostotę wykończenia, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Firma Ospel oferuje łączniki i gniazda podtynkowe, przewody przyłączeniowe, łączniki i gniazda natynkowe, przedłużacze, rozgałęźniki i odgałęźniki, dzwonki i gongi, wtyczki, puszki i akcesoria elektroinstalacyjne.

Dane techniczne

kolor
beżowy
wymiary dł x szer x wys [mm]
82x82x44
waga [kg]
0,1
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Akcent
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie