Przemysłowe (Highbay)

Oprawy oświetleniowe przemysłowe (Highbay) to grupa produktów dedykowana do montażu w pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne, warsztaty, magazyny, laboratoria, pomieszczenia handlowe, parkingi podziemne, garaże, czy stacje paliw.

Oprawy tego typu posiadają wysoki stopień szczelności (IP65). Przystosowane są do zawieszania na linkach lub łańcuszkach. Posiadają również możliwość szybkiego podłączenia - bez konieczności demontażu obudowy. Highbay przystosowany jest do wysokoprężnych lamp sodowych oraz metalohalogenowych. Lampy tego typu cechują się długą żywotnością.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy zarówno pojedyncze elementy (szybka, odbłyśnik), przez oprawy z uchwytem, po kompletne zestawy uzbrojone w źródła światła.

Przed zakupem oprawy przemysłowej typu Highbay warto zweryfikować jej parametry techniczne z faktycznym zapotrzebowaniem danej przestrzeni na rodzaj i poziom światła. Dobierając źródła światła należy pamiętać o odpowiednim doborze prądów – prąd lampy musi być taki, jak prąd statecznika. Wartość prądu statecznika: 250W = 2,13A. Ważny jest również dobór lampy do pracy w pionie. Oprawy przemysłowe oferowane w naszej hurtowni elektrycznej wykonane są z odlewu aluminium, a szyba ochronna – z hartowanego szkła. Oprawy Highbay ważyć mogą ponad 8 kg – ważny jest zatem ich bezpieczny i silny montaż.

Wszelkie informacje tego typu znaleźć można na karcie produktu oraz w karcie katalogowej przygotowanej przez producenta. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy przemysłowe LED marki Lightech.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
121 122
Producenci