Rastrowe

Oprawy oświetleniowe rastrowe to popularne oprawy podsufitowe, montowane natynkowo. Wykonane są z solidnej obudowy, z blachy stalowej o grubości 0,3 mm, malowane proszkowo. Kolor biały opraw rastrowych doskonale sprawdza się w każdej przestrzeni.

Dedykowane do montażu świetlówek T8. Wyposażone są w statecznik elektroniczny A3. Doskonale sprawdzi się w salach konferencyjnych, biurach, sklepach, czy przestrzeniach przemysłowych. Rastry świetlnie sprawdzają się w oświetleniu ogólnym - emitują zjawisko olśnienia, powodują równomierne rozproszenie światła na dużych powierzchniach. Unikatowa budowa opraw rastrowych, z odpowiednio dobranymi świetlówkami T8 pozwala na komfortową pracę z wykorzystaniem tego typu oświetlenia.

Oprawy rastrowe występują w w kształcie kwadratu lub prostokąta. Różne wymiary opraw oświetleniowych rastrowych pozwolą dobrać wielkość oprawy do oświetlanej przestrzeni. Rastry to popularne oprawy, równie ekonomiczne w użytkowaniu jak oprawy rastrowe LED . Jeśli więc zamontowane są już oprawy rastrowe – nie ma więc konieczności wymiany ich na oprawy ledowe, mając na względzie oszczędność. Ze względu na budowę opraw rastrowych, nie można wymienić samych świetlówek na ich odpowiedniki LED.

Natynkowy montaż opraw rastrowych pozwala na szybki montaż, bez konieczności głębokich ingerencji w podłoże. Przed zakupem właściwego produktu – zachęcamy do zapoznania się z danymi technicznymi zawartymi w opisie oraz z karcie katalogowej producenta.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajdują się produkty firmy Bemko.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
54 55
Producenci