Simon 15

Simon 15 to elegancja i ponadczasowa seria gniazd i łączników znanego polskiego producenta, firmy Kontakt-Simon. Prosty design, solidne materiały i uniwersalne kształty sprawiają, że seria Simon 15 doskonale sprawdza się we wnętrzach zarówno domów i apartamentów – jak i w pomieszczeniach biurowych. Elementy tej serii dedykowane są do montażu podtynkowego, w puszkach elektrycznych. Elementy wykończeniowe serii Simon15 (czyli ramki Simon15, pokrywy gniazd Simon15 i klawisze Simon 15) wykonane są z tworzywa sztucznego. Osprzęt w kolorach jasnych – ma gładką, błyszczącą powierzchnię, która doskonale odbija siwiało. Wysoka jakość serii sprawia, że nawet po wielu latach – zamontowane gniazdka i włączniki nie tracą koloru i blasku, nie żółkną i nie odbarwiają się pod wpływem światła. Zobacz pełną ofertę produktów, które oferuje Ci sklep DlaElektrykow.pl!

Seria Simon 15

Kontakt Simon 15 seria pozwala na dobór łączniki pojedyncze i podwójne, a także łączniki trójobwodowe, łączniki schodowe zmienne do wersji IP44, łączniki krzyżowe oraz przyciski zwierne (oświetlenie, dzwonek). 

Seria Simon 15 wyróżnia się eleganckim i praktycznym rozwiązaniem. Łagodne kolory (m.in. w odcieniach bieli, beżu) zapewniają subtelne dostosowanie osprzętu do potrzeb twojego wnętrza - domu lub mieszkania. Najwyższa jakość, dostarczana jest przez zaufanych na rynku producentów, tylko w sklepie DlaElektrykow.pl. W przypadku pytań wobec dostępnych produktów - zachęcamy do kontaktu.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 45
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej