Oprawy downlight LED

Oprawy downlight LED to nowoczesne elementy oświetleniowe należące do kategorii produktów wykończeniowo-aranżacyjnych. Połączenie oprawy wpuszczanej w sufit lub natynkowej z diodami LED pozwala uzyskać doskonały efekt nie tylko wizualny, ale i energooszczędny. Solidnie wykonane zachowują funkcjonalność przez wiele lat użytkowania i pięknie prezentują się w niemal każdej aranżacji wnętrz.

Oprawa LED typu downlight – pierwotnie wykorzystywana była montażu podwieszanym. Dziś to szeroka gama opraw oświetleniowych z wbudowanym źródłem światła LED. Jakie korzyści niesie wymiana tradycyjnych opraw do downlight na oprawy LED? Tak jak w przypadku innych opraw oświetleniowych - tu również najważniejszym czynnikiem jest ekonomia, bowiem LED jest na tyle tanie w utrzymaniu, że pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną nawet kilkadziesiąt procent, względem tradycyjnych źródeł światła.

Oprawy typu downlight LED

W ofercie dlaelektrykow.pl znaleźć można różne downlight LED – w zależności od miejsca montażu i przeznaczenia. Posiadamy oprawy LED do montażu natynkowego, do karton – gipsu, czy tradycyjnie wyglądające oprawy nawierzchniowe. Dostępne są modele w kilku kolorach oraz kształtach - np. w formie lampy lub taśmy. Najbardziej popularne na rynku oczka do montażu podszafkowego, czy w sufitach podwieszanych, przez oprawy SLIM, po nowoczesne oprawy z ruchomymi źródłami światła. Szeroki wachlarz produktów downlight LED gwarantuje, że każdy będzie w stanie dobrać w naszym sklepie elektrycznym produktu dopasowane do swoich potrzeb.

Downlighty służą absolutnie we wszystkich pomieszczeniach. Ważne jest oczywiście dobranie sposobu montażu i kształtu opraw do charakteru aranżacji czy przeznaczenia wybranej przestrzeni, a także dopasowanie barwy światła do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Przewagą oświetlenia downlight LED jest również ich długi czas użytkowania – dzięki wbudowanym diodom LED. Sposób osadzenia, dobrze dobrany rodzaj diody do klosza czy odbłyśnika oprawy pozwala optymalnie dopasować rodzaj oprawy. Przed zakupem koniecznie należy zweryfikować dane techniczne produktu oraz pobrać kartę produktu, by sprawdzić np. wymiary oprawy downlight LED.

W przypadku pytań jaki produkt i typ oświetlenia najlepiej sprawdzą się w Państwa wnętrzu - zachęcamy do zadawania pytań i zapoznania się z pełną ofertą.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
4 176
Producenci