Schneider Electric Sedna

Seria Sedna to eleganckie gniazda i łączniki modułowe, do ramek wielokrotnych. Oferujemy elementy tej serii w kolorze białym i kremowym, do montażu natynkowego. Łącznik pojedynczy, łącznik podwójny, z podświetleniem i bez podświetlenia, gniazdo podwójne i pojedyncze z uziemieniem i bez uziemienia, ramki wielokrotne to produkty serii Sedna oferowane w naszym sklepie elektrycznym.

SEDNA firmy Schneider-Electric to nowoczesne elementy osprzętu modułowego do wykańczania instalacji elektrycznej. Doskonale sprawdzają się w domach mieszkalnych, biurach i sklepach. Charakteryzują się stopnień szczelności IP20. Osprzęt Sedna to nie tylko ciekawy design – to również łatwy montaż dla każdego elektroinstalatora. Wysoka jakość mechanizmów współgra tu również z nienagannym wykonaniem zewnętrznych elementów wykończeniowych, z wysokiej jakości tworzywa.

Schneider – Electric to wiodący producent aparatury elektrycznej. W ofercie naszego sklepu elektrycznego (oprócz serii Sedna) znaleźć można gniazda i łączniki serii Cedar, Prima, Asfora oraz Bingo.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
1 126
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej