Schneider Electric Sedna

Seria Schneider Electric Sedna to eleganckie gniazda i łączniki modułowe, do ramek wielokrotnych. Oferujemy elementy tej serii w kolorze białym i kremowym, do montażu natynkowego. Łącznik pojedynczy, łącznik podwójny, z podświetleniem i bez podświetlenia, gniazdo pojedyncze, gniazdo elektryczne podwójne i pojedyncze z uziemieniem i bez uziemienia, gniazda antenowe, ramki wielokrotne to produkty serii Schneider Electric Sedna oferowane w naszym sklepie elektrycznym.

SEDNA firmy Schneider-Electric to nowoczesne elementy osprzętu modułowego do wykańczania instalacji elektrycznej. Doskonale sprawdzają się w domach mieszkalnych, biurach i sklepach. Charakteryzują się stopnień szczelności IP20. Osprzęt Sedna to nie tylko ciekawy design – to również łatwy montaż dla każdego elektroinstalatora. Wysoka jakość mechanizmów współgra tu również z nienagannym wykonaniem zewnętrznych elementów wykończeniowych, z wysokiej jakości tworzywa.

Gniazda elektryczne i aparatura elektryczna Schneider Electric

Producent Schneider jest wiodącym wytwórcą aparatury elektrycznej - w tym łączników i gniazd. W ofercie naszego sklepu elektrycznego (oprócz seria Sedna) znaleźć można gniazda i łączniki serii Cedar, Prima, Asfora oraz Bingo. Nasz szeroki asortyment pozwala odpowiedzieć na różnorodne oczekiwania i potrzeby klientów, oferując najwyższej jakości zaciski, gniazdka i pozostałe produkty aparatury elektrycznej. Każdy z nich wyróżnia się trwałości wykonania (najczęściej z wykorzystaniem aluminium) oraz spełnieniem norm bezpieczeństwa. W przypadku pytań jakie modele Schneider Sedna wybrać - zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 170
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej