Festa

Seria FESTA to gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast. Te niedrogie produkty doskonale sprawdzają się w wykończeniu instalacji elektrycznej w domach, mieszkaniach, czy biurach.

Festa to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań monoblokowych. Gniazda i łączniki Festa przeznaczone są do montażu podtynkowego.

Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze i podwójne, z uziemieniem i bez uziemienia. Łączniki pojedyncze i podwójne, bryzgoszczelne, łączniki zwierne światła, łączniki zwierne dzwonki, łączniki schodowe, łączniki pojedyncze i podwójne w kolorze białym. Wszystkie gniazda i łączniki tego producenta, w naszym sklepie elektrycznym są elementami monoblokowymi, a więc mają wbudowane ramki. Dzięki temu nie trzeba dobierać osobno ramek i wkładów gniazd i łączników.

Wszystkie elementy serii FESTA dedykowane są do montażu na prąd znamionowy 10A i napięcie 250V.

Elektro-Plast Nasielsk to lider w dziedzinie budżetowych, wysokiej jakości gniazd i łączników. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty serii Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 8
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej