Ospel Eta

Seria Ospel ETA to prosta podtynkowo-wtynkowa seria osprzętu. Niewymienialne klawisze łączników sprawiają, że seria idealnie nadaje się do klatek schodowych w blokach mieszkalnych. Wykonana z tworzywa sztucznego seria produktów firmy OSPEL to sprawdzone włączniki, które od lat spotkać można na polskim rynku.

Wiedząc jak cenią sobie Państwo najwyższą jakość i produkty od znanych producentów, poszczerzyliśmy swoją ofertę o produkty z serii ETA.

Produkty serii ETA

Łącznik pojedynczy, łącznik zwierny światło, łącznik zwierny dzwonek to elementy dostępne w naszej hurtowni elektrycznej. Monoblokowa budowa, kolor biały i niewielkie wymiary łączników sprawiają, że to stale popularne i bezpieczne w użytkowaniu elementy osprzętu elektrycznego. Charakteryzują się stopniem szczelności IP20 – sprawdzają się zatem w pomieszczeniach suchych. Prąd znamionowych łączników ETA to 10A.

Firma OSPEL to sprawdzony producent osprzętu elektrycznego – posiada wieloletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
10 11
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej