Filtrowanie

Cena
9 236
Producenci

Rozłączniki i przełączniki

Widzisz 1 - 12 z 31 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 31 produktów

W kategorii ROZŁĄCZNIKI I PRZEŁĄCZNIKI to różnego rodzaju aparatura modułowa taka jak rozłączniki izolacyjne modułowe, przyciski zwierne, przełączniki źródeł zasilania, wyzwalacze wzrostowe, przełączniki sieć – agregat, czy przełączniki I-0-II.

Rozłącznik izolacyjny to aparat instalowany w rozdzielnicy, którym w razie konieczności przeprowadzenia remontu instalacji czy jej konserwacji lub też sprawdzenia mamy możliwość rozłączenia izolacyjnego instalacji od zasilania. Do rozłącznika ZP można opcjonalnie zamontować wyzwalacz wzrostowy ZP-ASA celem możliwości zdalnego wyzwalania rozłącznika.

Przycisk zwierny posiada 1 styk zwierny. Maksymalna obciążalność styków to 20A. Przeznaczony jest do kontroli obwodów elektrycznych za pomocą impulsów.

Rozłącznik serii ASTER firmy General Electric jest odpowiednikiem popularnego rozłącznika FR firmy Legrand. Służy do załączania i rozłączania obwodów. Montowany na szynie TH35, stosowany przede wszystkim w rozdzielnicach.

Wysokiej jakości przełącznik sieć-agregat służy do zmiany rodzaju zasilania do montażu na szynie DIN.

Dodatkowo oferujemy również wałki (osie), które umożliwiają wyprowadzenie pokrętła na drzwi rozdzielnicy.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy produkty firm GE, Spamel, Eaton Electric, Katko oraz Schneider Electric.