Rozłączniki elektryczne i przełączniki

W kategorii ROZŁĄCZNIKI I PRZEŁĄCZNIKI to różnego rodzaju aparatura modułowa taka jak rozłączniki izolacyjne modułowe, przyciski zwierne, przełączniki źródeł zasilania, wyzwalacze wzrostowe, przełączniki sieć – agregat, czy przełączniki I-0-II. Są to modele na napięcie od 230V do 690 V. Zajmują w rozdzielnicy od 1 modułu do 8 modułów. S to modele 1-, 3- lub 4-modułowe.

Rozłącznik izolacyjny to element aparatury modułowej do montażu w rozdzielni elektrycznej, którego zadaniem jest izolacyjne rozłączenie instalacji elektrycznej z zasilania, w momencie napraw instalacji , czy jej konserwacji. Do rozłącznika ZP można opcjonalnie zamontować wyzwalacz wzrostowy ZP-ASA celem możliwości zdalnego wyzwalania rozłącznika.

Przycisk zwierny posiada 1 styk zwierny. Maksymalna obciążalność styków to 20A. Przeznaczony jest do kontroli obwodów elektrycznych za pomocą impulsów.

Rozłącznik serii ASTER firmy General Electric jest odpowiednikiem popularnego rozłącznika FR firmy Legrand. Służy do załączania i rozłączania obwodów. Montowany na szynie TH35, stosowany przede wszystkim w rozdzielnicach.

Wysokiej jakości przełącznik sieć-agregat służy do zmiany rodzaju zasilania do montażu na szynie DIN. Dodatkowo oferujemy również wałki (osie), które umożliwiają wyprowadzenie pokrętła na drzwi rozdzielnicy.

Rozłączniki elektryczne i przełączniki elektryczne oferowane w naszej hurtowni elektrycznej to wysokiej jakości aparatura modułowa firm Bemko, GE, Eaton Electric, Hager, Legrand oraz Schneider Electric.

Filtruj według

prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
Producenci
ilość modułów
więcej... mniej
liczba biegunów
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Cena
5 737